O nás

Rádi bychom Vám představili naše nové  šperky, které jsou vyráběny pouze ručně v České republice, a to z drahých kamenů a ušlechtilých kovů a nesou naši značku Gemterra. Gemterra, jejíž název je tvořen sloučením dvou latinských slov gem a terra, tedy v překladu "Klenot země", pro Vás začala vznikat v roce 2016, a to z důvodu absence šperků z pravých kamenů na českém trhu, které by nebyly doplněny jen bižuterním kovem. Zrodila se tedy myšlenka na výrobu kvalitních, hravých a zároveň luxusních šperků, které jsou vytvořeny čistě z přírodních kamenů, stříbra čistoty 925 % nebo chirurgické oceli.

Naše šperky se stříbrem jsou puncovány přímo na Puncovním úřadě v Praze, na kterém jsme i registrováni. Můžeme Vám tedy 100 % garantovat pravost použitého stříbra. Některé komponenty nelze označit kvůli tvaru či povrchu puncovní značkou, proto na ně puncovní úřad při kontrole připevňuje puncovní pečeť. 

U každého šperku na našem eshopu je jeho popis a popis kamene, který byl k vytvoření šperku použit.

 

naramek-z-tyrkysu-a-stribra-gemterra

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o naši výrobu, můžeme se naprosto přizpůsobit přání  zákazníka a tudíž vyhovět jeho konkrétním požadavkům na velikost šperku, kombinaci nerostů a komponentů, na materiál, na kterém bude šperk navlečen a způsob, jak bude ukončen. To vše bez toho, aby vznikaly zákazníkovi přemrštěné náklady na výrobu šperku na zakázku, jelikož se cena vždy odvíjí pouze od použitých materiálů a jejich množství, tudíž takový šperk má většinou cenu blížící se našemu eshopovému sortimentu.
         
Snažíme se, aby sortiment našeho zboží byl co nejpestřejší, a to jak do použití kamenů, kovů i stylů výroby, proto vytváříme náušnice, náhrdelníky, náramky   a další doplňky, u kterých je naším cílem, aby se nelišily pouze použitými kameny, ale i svou originalitou a jedinečností. Nicméně nejoblíbenější návrhy samozřejmě nabízíme ve více variantách nerostů. Můžete si tedy u nás pořídit celou soupravu a dokonale šperky sladit.

Naše šperky jsou buď navlečeny na ocelovém lanku
a ukončeny americkým zapínáním nebo na elastickém lanku, které má univerzální velikost, případně vytvořeny ruční technikou "ketlování".

 

 

nahrdelnik-ze-zahnedy-a-chirurgicke-oceli-gemterra

 

Samozřejmostí přímého výrobce je naše garance naprosto profesionálního záručního servisu, dle platné legislativy, tzn. po dobu 24 měsíců. Nicméně našim zákazníkům nabízíme i možnost pomoci po uplynulé záruce, protože chápeme, že např. k darovanému šperku si vytvoříte citový vztah a nechcete se ho vzdát. Pokud to bude možné, takovýto šperk Vám rádi opravíme, pokud to nepůjde, můžeme vytvořit kopii, případně vymyslet jinou variantu, která pro Vás bude nejpřijatelnější. Cena takové opravy po záruční lhůtě se bude odvíjet od konkrétního stavu Vašeho šperku.

Každý šperk obdržíte uložený v dárkové krabičce Gemterra spolu s informační knížečkou a popisem kamene.

Naším logem jsme označili pouze část šperků, a to ty, které naše logo efektně doplňuje a neruší jeho celkovou kompozici.

Šperky Gemterra si můžete prohlédnout, ale i zakoupit
v našem prodejním a výdejním místě v obchodě CVRK ve Vodičkově ulici. Přesnou adresu, včetně mapy, naleznete v kontaktech.  

 

naramek-z-rubinu -zoisitu-a-chirurgicke-oceli-4-gemterra